ឧបករណ៍បញ្ចូល SFT6400A 4*GE PAL B/G NTSC 64 ក្នុង 1 IP ទៅឧបករណ៍កែប្រែអាណាឡូក
លេខម៉ូដែល៖  SFT6400A
ម៉ាក៖សូហ្វែល
អប្បបរមា៖
ហ្គូ  គាំទ្រ BISS De-scrambling
ហ្គូ  គាំទ្រការបញ្ចូល OSD (ឡូហ្គោ និងចំណងជើង)
ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
លក្ខណៈពិសេសសំខាន់ៗ
កម្មវិធីគ្រប់គ្រង
ទាញយក
01
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល
១. សេចក្តីផ្តើម
២. លក្ខណៈពិសេស
-តួ 2U ដង់ស៊ីតេខ្ពស់ដើម្បីសន្សំសំចៃថ្លៃដឹកជញ្ជូន
-គាំទ្រ CC/Subtitle/Teletext
- គាំទ្រការកែប្រែព័ត៌មានកម្មវិធី ការជ្រើសរើសសំឡេងច្រើន
-៤ រន្ធ GE (អតិបរមា ៦៤ ច្រកបញ្ចូល IP លើ MPTS/SPTS) អតិបរមា ៨៤០Mbps សម្រាប់ការបញ្ចូល GE នីមួយៗ
-ទិន្នផលឧបករណ៍បញ្ជូនមិនជាប់គ្នា ឬជិតគ្នាចំនួន 64 រាល់ឧបករណ៍បញ្ជូន 32 ក្នុងរង្វង់ 400MHz
-គាំទ្រការគ្រប់គ្រងបណ្តាញផ្អែកលើគេហទំព័រ
ឧបករណ៍បញ្ចូល SFT6400A 4*GE 64 ក្នុង 1 IP ទៅឧបករណ៍កែប្រែអាណាឡូក
ស្ទ្រីម UDP, UDP / RTP, កញ្ចប់ 1-7 (SPTS/MPTS)
ពិធីសារដឹកជញ្ជូន UDP/RTP, យូនីខាស និង ម៉ាល់ទីខាស, IGMP V2/V3
ប្រវែងកញ្ចប់ ១៨៨ / ២០៤ បៃ
អូឌីយ៉ូ MPEG-1/2 ស្រទាប់ 1/2, (HE-)AAC, AC3
ទិន្នន័យ CC, Teletext, អក្សររត់ពីក្រោម, អក្សររត់ពីក្រោម DVB
MPEG2៖
១០៨០@៦០I, ១០៨០@៥០I, ៧២០@៦០P, ៧២០@៥០P, ៥៧៦@៥០I, ៤៨០@៦០I
សមាមាត្រទិដ្ឋភាព ៤:៣
ការកែប្រែប៉ារ៉ាម៉ែត្រ ចំនួនឆានែល ទិន្នផលឧបករណ៍ដឹកជញ្ជូនមិនជាប់គ្នា ឬជាប់គ្នារហូតដល់ 64
ឧបករណ៍ភ្ជាប់ 75Ω, រន្ធដោត F
ជួរប្រេកង់ ៤៣.២៥ – ៩៥១.២៥២មេហ្គាហឺត
កម្រិតបញ្ជូនទិន្នផល ៤០០MHz (ក្រុមហ៊ុនដឹកជញ្ជូនចំនួន ៣២ នីមួយៗ)
កម្រិតទិន្នផល -៥ ~ ២dBm (១០២ ~ ១១២dBμV)
ការខាតបង់ត្រឡប់មកវិញ ≥ 14dB
ការបំបែកប្រេកង់មិនពិត ≥ 60dB
ភាពត្រឹមត្រូវនៃអ្នកដឹកជញ្ជូនសំណល់ 1%
ស្តង់ដារទូរទស្សន៍ PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
ចំណុចប្រទាក់បណ្តាញ ការគ្រប់គ្រង 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
ទិន្នន័យ អ៊ីសឺរណិត 4 x 1000 Base-T (RJ 45)
ផ្សេងៗ លទ្ធផលគុណភាពបង្ហាញរូបភាព ៤៨០i/៥៧៦i
អេក្រង់បង្ហាញរូបភាព (OSD) ឡូហ្គោ៖ JPG, BMP, PNG
ចំណងជើង៖ គាំទ្រភាសាច្រើន ទិសដៅរមូរ និងល្បឿនប្ដូរតាមបំណង
ការកែតម្រូវកម្រិតសំឡេងទិន្នផល ០ – ១០០%
ទូទៅ ការបណ្តេញចេញ ៤៨៣មម × ៣៣០មម × ៨៨មម (ទទឹង x បណ្តោយ x កម្ពស់)
សីតុណ្ហភាព ០~៤៥℃(ប្រតិបត្តិការ), -២០~៨០℃(ផ្ទុក)
ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល AC100V ± 10%, 50/60Hzឬ AC 220V ± 10%, 50/60Hz
图片 ៣ 图片 ២ 图片 ១
សន្លឹកទិន្នន័យឧបករណ៍បំលែង IP ទៅអាណាឡូក SFT6400A 4*GE Inputs 64 in 1.pdf