រ៉ោតទ័រឥតខ្សែ SWR-1200L2 11AC ពីរប្រេកង់ រ៉ោតទ័រវ៉ាយហ្វាយ 1200M
លេខម៉ូដែល៖SWR-1200L2
ម៉ាក៖សូហ្វែល
អប្បបរមា៖
ហ្គូ  កុងតាក់កំណត់ពេលវេលា FWiFi
ហ្គូវ៉ាយហ្វាយភ្ញៀវ និងការគ្រប់គ្រងដោយឪពុកម្តាយ
ហ្គូស៊ីភីយូពីរស្នូល, ស៊ីភីយូឥតខ្សែពីរ
ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
កម្មវិធីបណ្តាញ
ការគ្រប់គ្រង
ទាញយក
01
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល
2.4G + 5G
ស៊ីភីយូពីរស្នូល
អង់តែនពង្រីក ៤ *
MU-MIMO
Ipv6
បន្ទះឈីប MT7628DAN+MT7613BEN ស្តង់ដារឥតខ្សែ IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
អង្គចងចាំ/ឧបករណ៍ផ្ទុកទិន្នន័យ ៦៤មេកាបៃ/៨មេកាបៃ IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
ចំណុចប្រទាក់ LAN ច្រក ២ × ១០/១០០Mbps ល្បឿនឥតខ្សែ ៣០០Mbps (២.៤GHz)
ច្រក WAN ចំណុចប្រទាក់ ១ × ១០/១០០Mbps ៨៦៧Mbps (៥GHz)
ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលខាងក្រៅ 12VDC/1.5A ប្រេកង់វ៉ាយហ្វាយ ២.៤-២.៥GHz; ៥.១៥-៥.២៥GHz
ទទឹង x ជម្រៅ x កម្ពស់ ១៨០ × ១៣០ × ២៦ ម.ម របៀបឥតខ្សែ
រ៉ោតទ័រឥតខ្សែ; WISP; AP
វិញ្ញាបនបត្រ CE, RoHS អង់តែន 2×2.4GHz
ប៊ូតុង WPS/កំណត់ឡើងវិញ 2 × 5GHz